Hakkımızda

AYŞIL ART GALLERY, 57 yıllık sanat ve koleksiyonerlik geçmişi olan bir ailenin kurumsal kimliği olarak 1990 yılından beri aktif şekilde yön verdiği sanat piyasasında, siz değerli sanatseverlerin talebi ve isteği doğrultusunda AYŞIL MÜZAYEDE markasıyla müzayedecilik sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Sektörde 30 yılı aşkın sürede edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeleri daha geniş sanatsever kitlesine sunmaya devam etmek arzusundayız.

Amacımız, AYŞIL ART GALLERY olarak galericilikte yakaladığımız dostluk ve dürüstlük esasına dayalı başarımızın devamını AYŞIL MÜZAYEDE markasıyla da pekiştirmektir.

Türkiye'deki en geniş nitelikli eser portföyü ve  sanatsever kitlesiyle, tartışmasız en önde gelen galeri olarak sizlerin takdirleriyle sanat yolculuğumuza devam ederken, ülkemizde ihtiyaç duyulan ''MÜZAYEDECİLİK'' anlayışının tüm eksik taşlarını tamamlamak arzusuyla attığımız bu yeni adımımızda da her zaman olduğu gibi donanımlı ekibimizle beraber, disiplinli ve etik değerleri önceleyen çalışmalarımızı daha da derinlikli bir boyutta sürdüreceğimize inancımız tamdır.

AYŞIL ART GALLERY, faaliyet gösterdiği sürede Türkiye'nin önde gelen sanatseverlerinin koleksiyonlarına önemli başyapıyapıtlar kazandırmış, sektörün rakipsiz isimlerinden olmuş ve koleksiyonerlerimizle buluşturduğumuz her sanat eserini, alanında en deneyimli eksperlerle iş birliği yaparak sizlere sunmuştur. Tüm bu prensiplerimizi, kendi müzayedelerimizde de sürdürmek ve sanat adına tüm koleksiyonerlerimize sunmak bizim için heyecan verici yeni bir serüven olacaktır.

Saygılarımızla,

AYŞIL MÜZAYEDE